Nowe miejsca pracy w Legnicy. Blisko 100 wakatów czeka na kandydatów

401

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje pracowników na stanowiska magazynowe i produkcyjne. Zakład znajdujący się w Legnicy zamierza zrekrutować obecnie około 100 osób. Nabór już trwa. Pracę mogą znaleźć zarówno osoby z doświadczeniem, jak i początkujący w zawodzie kandydaci.

Firma Gates Polska w związku z rozwojem rusza z kolejną rekrutacją. Obecnie przedsiębiorstwo za pośrednictwem agencji rekrutacyjnej Manpower poszukuje kandydatów na stanowiska operatorów linii produkcyjnej oraz magazynierów. Do pracy na produkcji poszukiwane są osoby, które posiadają zdolności manualne i są dyspozycyjne do pracy zmianowej. Firma szuka zarówno kandydatów doświadczonych, jak i tych rozpoczynających swoją karierę. Z kolei chętni do pracy na stanowiskach magazynowych muszą posiadać doświadczenie w pracy na magazynie, podstawową umiejętność obsługi komputera i skanera oraz wyrażać gotowość do pracy zmianowej. Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe.

Kandydaci mają zapewnione stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Na zatrudnionych czeka między innymi dofinansowanie do posiłków oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu ManpowerGroup Premium (karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU). Pracownicy magazynowi mają także możliwość uzyskania odpowiednich uprawnień, ponieważ pracodawca zapewnia szkolenia z obsługi wózka widłowego czy suwnic. Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Legnicy i okolic, również do osób spoza granic Polski. Dotarcie do zakładu ułatwia jego dogodna lokalizacja, przy stale rozwijających się sieciach dróg i linii kolejowych.

− Pracownicy poszukiwani do Gates Polska mogą liczyć nie tylko na stabilne zatrudnienie z dobrym wynagrodzeniem, lecz także atrakcyjny pakiet benefitów oraz perspektywy rozwoju − mówi Emilia Rychlicka, ekspert rynku pracy z agencji rekrutacyjnej Manpower. – Podczas rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na kwalifikacje, lecz także umiejętności miękkie. Do aplikowania zachęcamy wszystkich, którzy są zmotywowani do pracy, sumienni oraz odpowiedzialni. Na decyzję o tym, czy dany kandydat otrzyma od nas ofertę czy nie, mają wpływ wszystkie te elementy – dodaje Emilia Rychlicka z Manpower.

Osoby, które chcą podjąć zatrudnienie w Gates Polska, mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji Manpower przy ul. Wrocławskiej 43 w Legnicy, wysyłać swoje aplikacje na adres legnica@manpower.pl lub dzwonić pod numer tel. 668 869 469.

Gates Polska mieści się w Legnicy, około 100 km od granicy Niemiec i Czech. W Polsce istnieje od 2001 roku i mieści się w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Każdego miesiąca firma produkuje ponad 1 mln pasków: klinowych, wieloklinowych, synchronicznych. Obecnie zatrudnia ponad 600 osób.

Źródło: MANPOWER

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię