Powalcz o tytuł Fabryki Przyszłości! Zgłoś swoje przedsiębiorstwo do konkursu

190

Czy w Twoim przedsiębiorstwie wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania? Jeśli tak, zgłoś swoją firmę do Konkursu Fabryka Przyszłości! Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości zaprasza do składania wniosków aplikacyjnych aż w siedmiu kategoriach.

W jakich obszarach przedsiębiorstwa mogą powalczyć o wyróżnienie? Kategorie konkursowe odpowiadają siedmiu obszarom transformacji zgodnym z metodą ADMA (Advanced Manufacturing). Koncepcja ADMA ukierunkowana jest na wsparcie przedsiębiorstw sektora produkcyjnego na drodze w kierunku „fabryk przyszłości”, bardziej konkurencyjnych, innowacyjnych, korzystających z nowych technologii z zachowaniem dbałości o pracowników i zasoby środowiska naturalnego:

  • Zaawansowane Technologie Produkcyjne;
  • Fabryka Cyfrowa;
  • Fabryka Ekologiczna;
  • Kompleksowa inżynieria zorientowana na klienta;
  • Organizacja skupiona na człowieku;
  • Inteligentna produkcja;
  • Otwarta fabryka skoncentrowana na łańcuchu wartości.

Pamiętaj – swoje przedsiębiorstwo możesz zgłosić w wielu kategoriach! Nagrodą w konkursie jest przyznanie: tytułu „Fabryka Przyszłości” lub wyróżnienia w jednej lub więcej z siedmiu kategorii konkursowych!

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs organizowany jest dla przedsiębiorstw prowadzących na terenie Polski działalność produkcyjną. Jego celem jest wskazanie i promocja dobrych praktyk w zakresie transformacji cyfrowej oraz wdrażania zarówno zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jak i innowacji społecznych i środowiskowych. Ponadto służyć ma inspirowaniu i wsparciu fabryk na drodze do Przemysłu 4.0 oraz transformacji cyfrowej polskich przedsiębiorstw.

Czekamy na zgłoszenia do 30 września!

Odwiedź naszą stronę www.przemyslprzyszlosci.gov.pl i kliknij w baner „Konkurs Fabryka Przyszłości”. Znajdziesz tam szczegółowe informacje o konkursie oraz wniosek aplikacyjny. Pamiętaj – termin składania aplikacji upływa 30 września 2022 roku o godz. 23:59! Przed wysłaniem upewnij się, że wniosek zawiera uzasadnienie zgłoszenia fabryki w danej Kategorii/Kategoriach Konkursowych oraz przykłady wdrożeń/projektów/technologii/metod pracy wpisujących się w dany obszar transformacji.

Źródło: Platforma Przemysłu Przyszłości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię