Prowadnice liniowe NSK udowadniają swoją niezawodność w maszynach rozmieszczających komponenty elektroniczne

832

Niedawno uruchomiony serwis internetowy NSK, poświęcony niezależnemu rynkowi części zamiennych dla samochodów (IAM), został udostępniony w polskiej wersji językowej.

Nowa, użyteczna platforma informacyjna, osiągalna pod adresem www.nsk-autoaftermarket.pl, wspiera rosnącą obecność NSK na rynku IAM – spółka gwarantuje, że jej asortyment obejmuje wyłącznie oryginalne produkty o jakości OE. Wartość dodana oferty NSK nie tylko pomaga hurtownikom w osiągnięciu większej zyskowności, efektywności i wydajności, ale zapewnia także gwarancję bezpieczeństwa właścicielom samochodów, którzy wymagają oryginalnych części zamiennych.

– Firma NSK udostępniła polską wersję językową serwisu internetowego dla klientów z niezależnego rynku części samochodowych (IAM). www.nsk-autoaftermarket.pl

Polscy użytkownicy korzystający z serwisu internetowego mają możliwość zapoznania się z ofertą NSK dla warsztatów i hurtowników, obejmującą produkty i rozwiązania dla silników, przekładni oraz podwozi. Wśród obecnie oferowanych produktów i komponentów znajduje się zestaw ProKIT, który zawiera tylko 100-procentowo oryginalne produkty, takie jak łożyska piast kół z serii HUB.

Nowa interaktywna strona oferuje dostęp do katalogu online opartego o bazę TecDoc, co umożliwia użytkownikom wyszukiwanie produktów według numeru handlowego/artykułu/OE lub modelu i pojazdu. Pomaga to odwiedzającym serwis w szybkiej i łatwej identyfikacji części, których potrzebują. Ponadto podsumowanie danych produktowych dla każdego zestawu NSK ProKIT jest dostępne do pobrania w sekcji materiałów informacyjnych.

Strona wyróżnia się łatwością nawigacji i przejrzystością układu oraz umożliwia zapoznanie się z charakterystyką firmy, prezentując jej wizję, markę, historię technologii, bazę klientów OE oraz nagrody. Dostępny jest również łatwy w użyciu instrument pozwalający na uzyskanie kontaktu z lokalnymi przedstawicielami i dystrybutorami NSK.

Głównym zadaniem nowej strony jest dostarczanie polskim klientom z rynku IAM dokładnych informacji o usługach i liniach produktowych firmy NSK. Dzięki 100-letniej obecności na rynku OE firma NSK już obecnie jest rozpoznawalną marką dla wielu klientów sektora IAM. Niemniej jednak nowa strona będzie służyć dalszej prezentacji zaangażowania firmy na rzecz swoich partnerów i uznanej jakości produktów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nsk-autoaftermarket.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię