Roadshow firmy Emerson zagości w 19 – nastu europejskich krajach

210

Największy jak dotąd Roadshow światowego lidera technologii i oprogramowania przemysłowego firmy Emerson przywiezie swoje najnowsze rozwiązania w zakresie IIoT, sterowania przepływem mediów oraz pneumatyki bezpośrednio do Klientów.

W ciągu najbliższego roku firma Emerson przywiezie swoje najnowsze rozwiązania w zakresie IIoT, pneumatyki i sterowania przepływem mediów wraz z zespołem ekspertów bezpośrednio do europejskich Klientów za pośrednictwem swojej interaktywnej, autonomicznej ciężarówki pokazowej. Emerson Mobile Roadshow pokona więcej kilometrów niż w roku poprzednim i odwiedzi aż 19. krajów, w tym Klientów na Litwie, w Rumunii oraz w Turcji. Dzięki temu unikalnemu wydarzeniu Klienci będą mogli spotkać się z ekspertami firmy Emerson i uzyskać szczegółowe odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania związane m.in. z transformacją cyfrową, kwestiami związanymi ze zrównoważonym rozwojem, automatyzacją maszyn i nie tylko.

Podczas zaplanowanych wizyt wszyscy odwiedzający będą mogli zapoznać się z innowacjami takich marek jak ASCOTM, AVENTICSTM, TopWorxTM, PACSystemsTM oraz MoviconTM. Ciężarówka pokazowa posiada interaktywny wbudowany ekran o ultra wysokiej rozdzielczości (UHD), który prezentuje szczegółowe informacje o produktach, rozwiązaniach oraz zapewnia dostęp do narzędzi inżynieryjnych on-line.

Podczas europejskiego Roadshow firmy Emerson wszyscy odwiedzający będą mogli dowiedzieć się m. in. jak inteligentne technologie z dziedziny pneumatyki monitorują procesy maszyn w czasie rzeczywistym, jak intuicyjne systemy sterujące PACSystemsTM Edge wyposażone w oprogramowanie Movicon.NExTTM HMI/SCADA pozwalają zapewnić zaawansowaną analizę i wizualizację danych oraz w jaki sposób te skalowalne rozwiązania ze sobą współpracują, aby systematycznie optymalizować procesy, napędzać zrównoważony rozwój i zwiększać wydajność maszyn. Dzięki Roadshow duzi i mali producenci będą mogli dowiedzieć się jak cyfrowo przekształcić swoje operacje i zebrane dane w praktyczne informacje, które pozwolą na podejmowanie właściwych decyzji i będą miały wpływ na poprawę wydajności energetycznej oraz ogólną efektywność wyposażenia (OEE).

W ciężarówce demonstracyjnej firmy Emerson wszyscy odwiedzający znajdą również rozmaite, sprawdzone produkty z globalnymi certyfikatami, które zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem ich potrzeb. Najważniejsze z nich obejmują niezawodne technologie sterowania przepływem mediów marki ASCOTM dla systemów spalania, systemów odpylania przemysłowego, maszyn komercyjnych, a także komponenty do zastosowań procesowych, przemysłowych, kolejowych czy analityczno-medycznych.

Odwiedzając mobilną ciężarówkę pokazową firmy Emerson wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w kampanii GO BoldlyTM. Firma Emerson jest zaangażowana w pomoc wiodącym przedsiębiorstwom na świecie w osiąganiu ich celów związanych ze zrównoważonym rozwojem i optymalizacją ich działań. Kampania GO BoldlyTM to zaproszenie dla wszystkich przedsiębiorstw do przyłączenia się do firmy Emerson, aby uczynić świat zdrowszym, bezpieczniejszym, inteligentniejszym i bardziej zrównoważonym.

Dowiedz się więcej o europejskim Roadshow firmy Emerson TUTAJ.

Źródło: EMERSON