TechMasterEvent – portal, który oferuje użytkownikom kosmiczne możliwości

204

Platforma TechMasterEvent aktywnie działa zaledwie od roku. W tym czasie ogłosiła 8 konkursów tematycznych, skierowanych do młodych twórców z całego świata; wszystkich, których fascynuje technika, elektrotechnika i elektronika. 5 konkursów już zostało zakończonych. Z nagród o łącznej wartości 31 700 USD cieszy się 18 laureatów z Europy i Afryki.

3 konkursy wciąż trwają! Wejdź na https://techmasterevent.com i poznaj szczegóły!

Na czym to polega?

TechMasterEvent powstał z myślą o młodych specjalistach, wizjonerach i eksperymentatorach. Tych, którzy mają odwagę pokazać swoje pomysły światu, nie boją się konfrontacji z innymi twórcami. O każdym, kto chce budować własną markę w międzynarodowej społeczności, a przy okazji skompletować profesjonalne portfolio.

Aby stać się częścią TechMasterEvent wystarczy mieć dostęp do Internetu z dowolnego miejsca na świecie oraz poświęcić 3 minuty na rejestrację. Rejestracja jest konieczna ze względu na zachowanie pełnych zasad bezpieczeństwa użytkowników, w tym ochronę ich praw autorskich.

Dalej wszystko zależy od indywidualnego podejścia uczestnika. Może on zgłaszać swoje projekty do trwających konkursów, może też publikować swoje najciekawsze prace na swoim profilu. Jedyne, co go w tej chwili ogranicza, to tylko jego wyobraźnia!

Idee i realizacje

Ekipa TechMasterTeam stara się, aby przygotowane konkursy były różnorodne i stanowiły wyzwanie dla twórców. Ważne dla nich jest również, aby całość była zgodna z bliskimi im założeniami: kwestią ochrony środowiska, ideą zero waste, przydatnością, poprawą jakości życia oraz wzmacnianiem relacji społecznych. Organizatorzy konkursów nie mają wątpliwości, że przed użytkownikami TechMasterEvent można stawiać wysokie wymagania. Potwierdza to doświadczenie chociażby ostatnich dwóch konkursów. Na przykład do konkursu „The smallest possible, useful and fully operational electronic circuit” został zgłoszony projekt stacji pogodowej opartej na danych zbieranych w chmurze oraz prototyp urządzenia wcześnie wykrywającego chorobę nerek za pomocą ludzkiego oddechu. W konkursie „Electronics & 3D” każde zgłoszone rozwiązanie miało aspekt praktyczny, od zastosowania druku 3D w nauce, aż do druku działającego ramienia robota.

Chcesz się sprawdzić?

W tej chwili na TechMasterEvent aktywne są 3 konkursy.

„Let’s live more pleasantly”, zachęca, aby przyjrzeć się bliżej otoczeniu i stworzyć przestrzeń przyjazną sobie i innym. Wystarczy znaleźć punkt, który wymaga poprawy bądź interwencji, następnie wymyślić i zrealizować projekt, który podniesie jakoś życia całej społeczności. Dobrze, aby autorzy myśląc o innych, pamiętali też o sobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię