Trwałe oznaczanie z wykorzystaniem Topmark Laser

884

Topmak Laser to system stworzony do wysokiej jakości opisywania przemysłowego, na różnych materiałach opisowych. Dzięki fabrycznej konfiguracji nie jest konieczna znajomość obsługi znakowarek laserowych. Topmark Laser oferuje kilka metod oznaczania.

W zależności od materiału, który stosujemy, możemy wykonać grawerowanie laserowe dla materiałów ze stali szlachetnej lub wypalanie dla takich materiałów jak anodyzowane aluminium lub folie laserowe. Metoda odpuszczania, dzięki której na powierzchni materiału, w procesie utleniania powstaje opis, znakomicie sprawdza się w przemyśle chemicznym i spożywczym.

Topmark Laser został opracowany do wykonywania opisów na takich materiałach jak stal szlachetna, aluminium, ABS oraz folia laserowa, która oprócz opisu może zostać wycięta, według dowolnie stworzonego w oprogramowaniu Clip Project projektu. Dodatkowo folia laserowa zapewnia bardzo szeroką temperaturę pracy od -40 °C to +300 °C.

Cechy które wyróżniają Topmark Laser na tle konkurencyjnych rozwiązań jest fakt, że posiada magazynek, aż na 80 pustych i zadrukowanych kart opisowych oraz prosta i bezpieczna obsługa.

Aktualnie posiadamy w swojej ofercie ponad 400 rodzajów oznaczników do Topmark Laser.

Więcej informacji: https://www.phoenixcontact.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię