Warsaw Industry Week: Innowacje na wyciągnięcie ręki

412

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych 8-10 listopada 2021 | Ptak Warsaw Expo. Targi najnowocześniejszych urządzeń i oprogramowań, unikalne spotkania biznesowe oraz międzynarodowe konferencje – wszystko to podczas tegorocznej imprezy Ptak Warsaw Expo

TROCHĘ LICZB | “W Warszawie brakowało takich targów” — mówił podczas poprzedniej edycji jeden z wystawców. Nie dziwi więc, że także w tym roku przygotowano nową, piątą już odsłonę Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych. Poprzednia przyciągnęła prawie 13 tysięcy odwiedzających i pond 350 wystawców, którzy zaprezentowali 800 różnego rodzaju maszyn! Według ostatnich prognoz dotychczasowe statystki utrzymają się (wzrost odwiedzających z 5 tysięcy w 2016 roku do prawie 13 tysięcy w 2019), a tegoroczne wydarzenie przyciągnie jeszcze więcej firm i klientów.

LIDERZY NA RYNKU | Ptak Warsaw Expo, organizator Warsaw Industry Week, jest liderem na rynku targowym w Polsce i Europie Środkowej. Nie dziwi więc, że od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem firm, które same są liderami w swoich dziedzinach. W tym roku podczas Warsaw Industry Week swoje oferty zaprezentują m.in. Beckhoff, Murrelektronik, Multiprojekt, Fanuc, Pepperl+Fuchs, Cormak, Metal Technika, Italtec, Pax Phu oraz Heverc.

WYGODNE OFERTY | Podczas targów liczy się nie tylko dostęp do jak najszerszej palety wystawców, ale także taki sposób prezentacji ich ofert, aby każdy odwiedzający czuł się jak najwygodniej. Organizatorzy, ceniąc czas odwiedzających oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, podzielili hale targowe na kilkanaście stref, ułatwiających odnalezienie się w gąszczu prezentowanych ofert. Każdy, kto odwiedzi Warsaw Industry Week będzie mógł zajrzeć do m.in. stref obróbki metali, lakiernictwa, hydrauliki, laserów, druku 3D, robotyki i automatyki oraz oprogramowania. Takie rozwiązanie to także ułatwienie dla wystawców, zyskujących pewność, że efektywniej przyciągną osoby zainteresowane właśnie ich ofertą.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE | Warsaw Industry Week to targi innowacyjnych rozwiązań. Ptak Warsaw Expo dba nie tylko o popularyzację dostępu do wystawców, oferujących takie rozwiązania, ale również samemu aktywnie wspiera wszelkie działania o charakterze edukacyjnym. Dlatego też podczas tegorocznej edycji odbywają się dwa wyjątkowe dla branży przemysłowej wydarzenia, zapewniające niepowtarzalną możliwość nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych. Pierwszą z nich jest konferencja Industry 4.0 — Polish-Italian Excellence & Their Resilience, organizowana przez Confindustria Polonia. Drugą zaś Instrumenty Przemysłu 4.0, przygotowana we współpracy z Platformą Przemysłu Przyszłości oraz Polskim Klasterem Budowlanym, w której wezmą udział przedstawiciele takich firm jak m.in. Mitsubishi, Bosch, Siemens, Kuka oraz ABB.

Więcej na stronie: Warsaw Industry Week – Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych

Źródło: INDUSTRY WEEK