Warsaw Industry Week kluczowe dla rozwoju w branży

106

W dniach 5-7 listopada 2024 roku Ptak Warsaw Expo stanie się stolicą sektora przemysłowego w Polsce. To właśnie wtedy odbędzie się ósma edycja Warsaw Industry Week, czyli największych targów przemysłowych w kraju.

Wydarzenie to po raz kolejny otworzy rodzimych przedsiębiorców na międzynarodowe możliwości.

Międzynarodowe kontraktacje podczas Warsaw Industry Week

Tym, co wyróżnia wydarzenia organizowane w Ptak Warsaw Expo jest nie tylko stawianie na jakościowych i cenionych partnerów, ale również otwieranie wystawców i odwiedzających na inwestycje z zagranicy. Im większa dynamika wymian, budowania sieci wzajemnych (nie tylko) europejskich możliwości tym większa szansa na swobodny wzrost i rozwój branży, a to podstawowy cel organizatora.

Dlatego właśnie do udziału w Warsaw Industry Week zaproszeni zostali międzynarodowi partnerzy i inwestorzy gotowi na lokowanie kapitału na polskim rynku. Podobnie będzie w przypadku ósmej edycji eventu, która odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2024 roku. Nacisk na kontraktacje z zagranicznymi uczestnikami będzie jeszcze większy niż w przypadku poprzednich odsłon targów.

Przypomnijmy, że w siódmej edycji Warsaw Industry Week, która miała miejsce w dniach 24-26 października 2023, wzięło udział prawie 20 tysięcy odwiedzających z aż siedemnastu krajów. W tym gronie znaleźli się przedsiębiorcy między innymi z Hiszpanii, Portugalii, Francji, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Szwecji, Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii i Niemiec. To międzynarodowe zainteresowanie pokazuje jak istotnym punktem na branżowej mapie jest Warsaw Industry Week, cieszące się powodzeniem wśród inwestorów z całej Europy.

Warsaw Industry Week kluczowe dla rozwoju w branży

Warsaw Industry Week będzie zatem wydarzeniem, w którym po raz kolejny weźmie udział cała branża, prowadząc negocjacje kontraktacyjne. Stanowić będzie ono szansę poznania szerokiej gamy ofert w aż jedenastu eventowych strefach (Strefa Obróbki Metali, Strefa Lakiernictwa, Strefa Hydrauliki i Pneumatyki, Strefa Lasery 4.0, Strefa Spawalnictwa, Strefa Druku 3D, Strefa Robotyki i Automatyki, Strefa Narzędzi, Strefa Obróbki Drewna, Strefa Oprogramowania czy Strefa Usług dla Przemysłu).

Wśród odwiedzających wydarzenie będą między innymi właściciele i dyrektorzy techniczni zakładów z różnych gałęzi przemysłu (transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, meblarstwo, lakiernictwo). Poznawać będą oferty producentów i dystrybutorów obrabiarek, systemów przemysłowych do cięcia i formowania, maszyn CNC, narzędzi precyzyjnych, robotów przemysłowych, urządzeń i oprogramowania dla automatyki przemysłowej czy akcesoriów, elementów i komponentów do zautomatyzowanej produkcji.

Już teraz można potwierdzić, że podczas Warsaw Industry Week zaprezentują się firmy ASTAT, ASTOR, MultiProjekt, HAFEN, GO PHOENIX, Wieland, AEP, SCHMALZ, BAC, STAUBLI, Finder, Polska Grupa CNC, Dalmec, IGUS, PNEUMAT, TURCK, FLEXLINK, KSSE, Jazon, INFOTEC CNC czy Maszyny Polskie.

Postaw krok w stronę rozwoju biznesu i dołącz do Warsaw Industry Week!

Zostań wystawcą TUTAJ

Zarejestruj się TUTAJ

Źródło: Industry Week