6X: Prosta formuła radaru VEGA dla optymalizacji procesów

520

Dzięki sondzie radarowej VEGAPULS 6X, VEGA otwiera nową erę w dziedzinie pomiaru poziomu. Radar VEGAPULS 6X wie, co ma robić. Rezultat: Nowa sonda radarowa, które mierzy poziom we wszystkich warunkach procesowych. Czasy, w których użytkownik musiał wybrać właściwe urządzenie spośród wielu różnych modeli to już przeszłość.

Klasycznie poszukiwania odpowiedniej sondy radarowej do pomiaru poziomu zaczynają się od postawienia pytania o częstotliwość, która w konkretnym przypadku mogłaby się sprawdzić najlepiej, ale także właściwości medium, zakres temperatury i przyłącza procesowe. O ile wybór urządzenia był dotąd złożony, to VEGA oferując VEGAPULS 6X zmienia ten proces od podstaw. „Ostatecznie nie liczy się sonda, lecz to, co użytkownik chce osiągnąć w swoich procesach technologicznych.“, mówi Florian Burgert, który jako product manager od początku był zaangażowany w rozwój nowego radaru. „Pewność, że przy wyborze sondy nie tylko szybciej dotrzesz do celu, ale także wdrożysz najlepsze rozwiązanie, robi różnicę w codziennej pracy.”

Brochure;747 Studios, KeyVisual, VEGAPULS6X, Rendering, 3D, Medium, Water, Oil, Sensor

Brochure;747 Studios, KeyVisual, VEGAPULS6X, Rendering, 3D, Medium, Water, Oil, Sensor, 13x18cm

Ponad milion urządzeń działających na całym świecie

30 lat temu rozpoczęła się historia sukcesu dzisiejszego światowego lidera w radarowej technologii pomiaru poziomu. Jego sondy przez ten czas zoptymalizowały ponad milion procesów. Historia jest bogata w kamienie milowe takie, jak pierwsza na świecie sonda radarowa w systemie dwuprzewodowym lub pierwszy czujnik radarowy 80 GHz do pomiaru poziomu cieczy. Stoi za tym wielu ludzi, których łączy wspólna pasja: „W firmie VEGA nie robimy stu różnych rzeczy, lecz skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej. Jest to radar“ – reasumuje product manager Jürgen Skowaisa.