FARO oferuje atrakcyjne rozwiązanie metrologiczne typu all-in-one.

713

FARO ScanArm łączy w sobie wszystkie zalety ramienia pomiarowego FAROArm z zaawansowanymi możliwościami ręcznego skanera laserowego (Laser Line Probe) i jest idealnym systemem do pomiarów dotykowych i bezdotykowych.

Unikatowy jest fakt możliwości pracy z ramieniem zarówno w modusie dotykowym jak i skanującym bez konieczności (de-)montażu głowicy. Użytkownicy mają możliwość jednym narzędziem dokładnie zmierzyć pryzmatyczne kształty części. Najpierw sondą dotykową, a potem zeskanować sekcje wymagające większej ilości danych.

Ręczny skaner laserowy umożliwia szybką i skuteczną inspekcję oraz inżynierię odwrotną złożonych części i ich powierzchni. Przedmioty codziennego użytku przerabiane są na cyfrowe modele komputerowe. Kontrola miękkich, podlegających odkształceniom elementów o złożonych kształtach, przeprowadzana jest bez wchodzenia w kontakt z mierzonym elementem.

W zależności od potrzeb, oferujemy najlepsze rozwiązania dla szerokiej gamy zastosowań w każdej branży.

FARO ScanArm to idealne narzędzie znajdujące zastosowanie w inspekcji i kontroli jakości produktów, porównywaniu chmury punktów z modelem CAD, szybkim badaniu prototypów, inżynierii odwrotnej i modelowaniu trójwymiarowym.

W połączeniu z uniwersalnym oprogramowaniem pomiarowym CAM2 Measure 10 ramię ScanArm firmy FARO stanowi unikatowe rozwiązanie do pomiarów dotykowych i bezdotykowych.

Więcej informacji: www.faro.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię