In-Sight Micro 1500 podnosi wydajność widzenia komputerowego

761

Spółka Cognex Corporation (NASDAQ: CGNX), czołowy światowy dostawca systemów widzenia komputerowego, właśnie teraz wprowadza na rynek kompaktowy inteligentny system widzenia komputerowego do szybkiego odczytu, który osiąga szybkość ponad 200 obrazów na sekundę (fps).

System In-Sight 1500 potrafi przeprowadzić nawet 400 kontroli na sekundę przy rozdzielczości 640 × 240. Nowy produkt umożliwia użytkownikom także wybranie opcji rozdzielczości: nawet 200 kontroli na sekundę przy rozdzielczości 640 × 480 oraz 150 kontroli na sekundę przy rozdzielczości 800 × 600.
„In-Sight Micro 1500 to kombinacja szybkiego odczytu i bardzo wydajnego opracowania przeznaczona do wykonywania zadań kontrolnych również na najszybszych liniach produkcyjnych”, stwierdził Joerg Kuechen, wiceprezes spółki i dyrektor działu widzenia komputerowego. „Producentom żywności, napojów i wyrobów konsumpcyjnych pozwala to na rozlokowanie punktów kontroli wzdłuż linii o bardzo dużej produkcji w celu podwyższenia jakości i obniżenia kosztów”.

Urządzenie In-Sight Micro potrafi zmieścić kompletny system widzenia komputerowego do bardzo małej obudowy o wymiarach tylko 30 mm × 30 mm × 60 mm i zatem idealnie nadaje się do montażu w bardzo ciasnych przestrzeniach na liniach produkcyjnych, robotach i maszynach.
System In-Sight Micro 1500 nadaje się zwłaszcza do zaspokojenia wymagań dotyczących szybkości zestawiania paczek, aplikacji kontrolujących obecność lub nieobecność, obsługi maszyn i monitoringu przenośników taśmowych podczas produkcji wyrobów konsumpcyjnych, urządzeń medycznych i elektroniki. System widzenia komputerowego In-Sight Micro 1500 jest już dostępny. Więcej informacji na stronach www.cognex.com/.

Źródło: Cognex

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię