Rodzina Fluke Connect powiększa się o multimetry i mierniki przemysłowe

716

Firma Fluke wprowadziła na polski rynek konektor Fluke ir3000FC umożliwiający włączenie do systemu Fluke Connect kolejnych przyrządów – multimetrów cyfrowych Fluke 287 i 289 oraz miernika przemysłowego Fluke 789. Podłączenie konektora do portów IR tych urządzeń pozwala im na komunikację ze smartfonami i pełne wykorzystanie możliwości systemu Fluke Connect.

Takie rozwiązania jak konektor Fluke ir3000FC to część szerszej polityki produktowej naszej firmy. Z jednej strony regularnie wprowadzamy na rynek najnowocześniejsze przyrządy w swoich kategoriach, z drugiej nie zapominamy o użytkownikach, którzy od lat ufają naszej marce. Produkty Fluke to inwestycja na lata. Dlatego, gdy tylko jest to możliwe, staramy się umożliwiać integrację istniejących już serii przyrządów z nowymi systemami, czy to poprzez bezpłatne upgrade’y oprogramowania czy, tak jak w tym przypadku, przez wykorzystanie przystawek, modułów czy konektorów – mówi Piotr Woźniak, Sales Manager CEE firmy Fluke.

Fluke 287 i 289 to wysokowydajne multimetry rejestrujące nowej generacji przeznaczone do r  ozwiązywania złożonych problemów w elektronice, automatyzacji instalacji, dystrybucji zasilania i urządzeniach elektromechanicznych. Umożliwiają monitorowanie działania systemów i procesów podczas nieobecności użytkownika – rozbudowana pamięć pozwala na rejestrację do 15 000 zdarzeń.

Miernik procesów Fluke 789 łączy możliwości zaawansowanego multimetru cyfrowego z funkcjonalnościami kalibratora pętli w jednym poręcznym i wytrzymałym urządzeniu. Miernik posiada wbudowane zasilanie pętli 24 V, dzięki czemu podczas sprawdzania przekaźników nie jest potrzebne dodatkowe źródło zasilania. To doskonały przyrząd dla elektryków, techników przemysłowych i specjalistów aparatury pomiarowej.

Dzięki zastosowaniu konektora Fluke ir3000FC i bezpłatnej aplikacji na smartfony (Android i iOS) użytkownicy mogą korzystać ze   wszystkich funkcjonalności sytemu Fluke Connect:

  • AutoRecord™, umożliwiającej rejestrowanie pomiarów w chmurze Fluke Cloud™ z dostępem dla wszystkich członków zespołu,
  • EquipmentLog™, tworzącej historię wszystkich pomiarów przypisaną do poszczególnych urządzeń,
  • TrendIt™, pozwalającej na tworzenie wykresów i śledzenie trendów bezpośrednio na ekranie smartfona,
  • ShareLive™ – połączenia wideo umożliwiające udostępnianie pomiarów pozostałym osobom w zespole w czasie rzeczywistym.

System Fluke Connect obejmuje ponad 20 przyrządów, w tym kamery termowizyjne oraz mierniki wartości elektrycznych. Więcej informacji na: www.flukeconnect.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię