VEGA Polska na targach SYMAS

336

W dniach 19 – 20 października 2022 VEGA Polska będzie wystawcą na targach SYMAS/MAINTENANCE w Krakowie. Na stoisku VEGA zobaczymy różne metody pomiaru poziomu materiałów sypkich oraz innowacyjną sondę radarową VEGAPULS 6X.

SYMAS, czyli Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych oraz Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE są organizowane równolegle, dzięki czemu odwiedzający mogą poznać bardzo szeroki wachlarz interesujących rozwiązań i technologii. Ponieważ procesy produkcyjne stają się coraz bardziej zaawansowane i złożone, ważne jest aby technologia pomiarowa wykorzystywana do ich monitorowania była jak najbardziej intuicyjna. VEGA stawia sobie za cel tworzenie urządzeń pomiarowych, które są niezawodne, bezpieczne i jednocześnie łatwe w obsłudze. Efektem tych dążeń jest VEGAPULS 6X – nowa sonda radarowa do pomiaru poziomu, która jest uniwersalna i nadaje się do wszystkich zastosowań, niezależnie od tego, czy mierzone medium jest ciekłe czy stałe, gorące, zimne lub agresywne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomiaru poziomu materiałów sypkich i THE 6X®? Zapraszamy do odwiedzenia stoiska VEGA podczas targów SYMAS – znajdziesz nas przy wejściu głównym, na stanowisku B1. Udział w targach jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji na stronie symas.krakow.pl

Źródło: VEGA