Zrozumieć produkcję adaptacyjną – systemy mechatroniczne w przemyśle

298

W wymagających czasach, zmieniające się potrzeby rynku są wyzwaniem dla niejednego zakładu produkcyjnego. Aby uchwycić nowe trendy i wytwarzać coraz bardziej spersonalizowane produkty, firmy muszą szybko się dostosowywać i wydajniej produkować mniejsze partie. Ale jak? Umożliwia to produkcja adaptacyjna.

Szybkość, wydajność i elastyczność, czyli ABC systemu mechatronicznego ACOPOStrak

Największą korzyścią produkcji adaptacyjnej jest opłacalna produkcja małych partii, możliwa dzięki brakom przestojów podczas przezbrajania maszyn. Przezbrajanie jest szybkie i w pełni zautomatyzowane, bez użycia narzędzi, części zamiennych czy interwencji człowieka. W filmie, na przykładowym demo Michał Dłuski wyjaśnia rolę i możliwości systemów mechatronicznych w produkcji adaptacyjnej w przemyśle.

Adaptacyjne technologie wspomagające

Dzięki doskonałej synergii symulacji, systemów mechatronicznych, systemów wizyjnych i robotyki jesteśmy w stanie osiągnąć niespotykane dotąd możliwości produkcyjne, o których dotychczas mogliśmy marzyć, np. szybką zmianę i wprowadzenie produktu na rynek, kiedy jest na nie popyt, personalizację produktów bez konieczności zewnętrznego przepakowywania czy równoczesną produkcję mieszanych partii na tej samej linii. Sprawdź tą technologię w wirtualnej linii produkcyjnej.

>>> OGLĄDAM <<<

Przegląd gotowych realizacji

Obraz jest wart więcej niż tysiąc słów… dlatego tutaj obejrzysz gotowe realizacje ze świata w tym z realizacji w firmie Unilogo w Polsce.

>>> OGLĄDAM <<<

 

 

Porozmawiaj ze specjalistą ds. produkcji adaptacyjnej

Inżynierowie B&R mają ogromną wiedzę w zakresie produkcji adaptacyjnej, którą chętnie się dzielą. Dlatego warto abyś umówił się bezpośrednio na rozmowę, aby poznać więcej szczegółów i posłuchać o możliwościach dla Twojego zakładu.

Skontaktuj się z nami!

Email kontaktowy: adaptive@br-automation.com

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
ul. Małachowskiego
1061-129 Poznań

TEL: +48 61 8460 500
E-mail: office.pl@br-automation.com
WWW: www.br-automation.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię