Propozycja nie do odrzucenia: Pajmon CPT dostarcza pracowników !

271

Czy zdarzyło się Państwu zmierzyć z brakami kadrowymi w swojej firmie i poczuć, że lada moment rozpęta się prawdziwa burza? Co wtedy się stało? Szukaliście pomocy przez agencję pracy, rekrutowaliście we własnym zakresie pracowników? Udało się szczęśliwie zaoszczędzić czas i pieniądze, czy może spotkało Was rozczarowanie?

Zrozumienie potrzeb Partnerów biznesowych

My doskonale znamy te problemy, bo nasi Partnerzy biznesowi mierzą się z nimi na co dzień. Mówią nam, że nie chcą niczego odkładać na później, chcą działać i skupiać się na realizacji wszystkich projektów. Ważne jest to, aby firma zarabiała jak najwięcej. Dróg do zysków finansowych może być wiele, a jednym z drogowskazów jest pozyskanie rzetelnych pracowników, którzy stanowią o sile każdego zespołu.

Wysoko kwalifikowani pracownicy z Polski i z zagranicy

Pajmon CPT to firma świadcząca usługi outsourcingu i leasingu pracowniczego. Wspieramy przedsiębiorców w Polsce wysoko kwalifikowanymi pracownikami z Polski i z zagranicy. Jesteśmy partnerem, który w ramach współpracy przejmuje wskazane przez Kontrahenta procesy produkcyjne, wykonując pełną usługę swoimi zasobami kadrowymi, tym samym dywersyfikując koszty produkcji.

Transparentne warunki współpracy, konkurencyjne ceny

Dlatego składamy dzisiaj Państwu propozycję nie do odrzucenia. Dostarczymy Wam pracowników z Polski i z zagranicy idealnie sprofilowanych pod branżę wybranej działalności w możliwie najkrótszym czasie. Gwarantujemy klarowny przepływ informacji na każdym etapie zatrudnienia pracowników, transparentne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i oczywiście wydajnych pracowników. Nie będą już Państwo musieli mierzyć się z brakami kadrowymi, a po burzy zawsze będzie wychodzić słońce.

Czy nadajemy na „wspólnej fali”? Porozmawiajmy o dostarczaniu pracowników z Polski i z zagranicy:

Dorota Micek, Manager ds. Sprzedaży z Pajmon CPT;
tel.: +48 537 089 735; e-mail: dorota.micek@pajmon.com.pl

Pajmon CPT
ul. Wodzisławska 71, 44-200 Rybnik
tel.: +48 32 307 11 52

pajmon.hr@pajmon-hr.pl
www.cpt.pajmon.com.pl