(R)ewolucja Przemysłowa – Konferencja DBR77 o przyszłości technologii i innowacji

229

DBR77 Robotics ma zaszczyt zaprosić na coroczną konferencję “(R)ewolucja Przemysłowa – Jak odnaleźć się w labiryncie cyfrowej transformacji?”, która odbędzie się online w dniach 12-13 marca 2024. To niezwykłe wydarzenie zgromadzi ekspertów oraz innowatorów z całego świata, aby podzielili się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najnowszych trendów i technologii w Przemyśle 4.0.

O konferencji

“(R)ewolucja Przemysłowa” to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla tych, którzy chcą kształtować przyszłość produkcji. W tym roku skupimy się na takich tematach jak sztuczna inteligencja, robotyka, bliźniak cyfrowy, Big Data i wiele innych. Konferencja oferuje unikalną okazję do zdobycia wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i trendach, które będą miały wpływ na przemysł i produkcję w nadchodzących latach.

Dlaczego warto uczestniczyć?

  • Eksperci z całego świata: słuchaj prezentacji i bierz udział w dyskusjach z międzynarodowymi liderami i specjalistami.
  • Interaktywne sesje: weź udział w sesjach Q&A, warsztatach i panelach dyskusyjnych.
  • Networking: rozbuduj swoją sieć kontaktów biznesowych, łącząc się z innymi profesjonalistami z branży.
  • Dostęp do wiedzy: otrzymaj dostęp do ekskluzywnych materiałów, raportów i case studies.

Co nowego w tej edycji?

  • Pierwszego dnia upublicznimy Raport dotyczący robotyzacji, przygotowany wspólnie z Santander Polska. Drugi dzień konferencji zaczniemy od raportowania na temat stanu digitalizacji polskich firm – naszych analiz i wniosków z przeprowadzonych transformacji cyfrowych.
  • W bieżącym roku “(R)ewolucja Przemysłowa” wprowadza sesje w języku angielskim z międzynarodowymi gośćmi: Pierwszy raz w historii konferencji zaprosiliśmy prelegentów z zagranicy, aby zaprezentowali globalne perspektywy w tematach robotyzacji i transformacji cyfrowej. Już wkrótce ujawnimy światowej klasy prelegentów, którzy będą gośćmi tych paneli dyskusyjnych. Pierwszego dnia tematem rozmów będzie robotyzacja w globalnej branży motoryzacyjnej, a drugiego dnia pochylimy się nad ludzkim obliczem sztucznej inteligencji. 

Jak się zarejestrować?

Odwiedź stronę konferencji i zarejestruj się już dziś, aby zabezpieczyć swoje miejsce. Nie przegap szansy na bycie częścią “(R)ewolucji Przemysłowej” – wydarzenia, które co roku definiuje stan i przyszłość branży.

Rejestracja jest bezpłatna dla uczestników. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię