Nowy wizerunek marki Konecranes odzwierciedla aspiracje firmy, aby stać się światowym liderem w zakresie rozwiązań do transportu materiałów

191

Konecranes zaprezentowało dzisiaj swój nowy wizerunek, co stanowi kolejny duży krok w dążeniu firmy do stania się światowym liderem w dziedzinie transportu i obsługi materiałów, wytwarzając jednocześnie wartość dla wszystkich.

Informacja ta wieńczy ostatnie, ważne dla firmy osiem miesięcy, podczas których ogłosiła ona zaktualizowaną strategię i nowe założenia finansowe, ambicje i cel oraz nowe wartości wypracowane dzięki wkładowi tysięcy pracowników na całym świecie.

Te kamienie milowe wyznaczają nową erę dla Konecranes i odzwierciedlają jej zaangażowanie we wprowadzanie pozytywnych, znaczących zmian wszędzie tam, gdzie ona działa. Firma ma do odegrania kluczową rolę w transporcie materiałów i dóbr najważniejszych dla ludzi, zapewniając jednocześnie ochronę zasobów rzadkich i redukcję emisji.

„Bez względu na to, czy chodzi o owoce, które leżą na Twoim stole, papierowe produkty higieniczne w domu, czy stal w biurowcu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że odegraliśmy rolę w bezpiecznym, niezawodnym i zrównoważonym transporcie tych towarów. Przenosimy to, co jest potrzebne, tam, gdzie ma to największe znaczenie i napędzamy zmiany w naszej branży” – powiedział Anders Svensson, Prezes i Dyrektor generalny Konecranes.

„Nasza nowa obietnica marki Konecranes moves what matters podsumowuje to, jak ważne jest nasze wspólne odziaływanie z naszymi klientami i innymi interesariuszami. Faktycznie kształtujemy rozwiązania nowej generacji do transportu materiałów, aby stworzyć inteligentniejszy, bezpieczniejszy i lepszy świat” – powiedział.

Moves what matters zastępuje poprzednią obietnicę marki Konecranes, Lifting Businesses, wprowadzoną w 2006 roku. Ta zmiana podkreśla wartość, jaką Konecranes przekazuje klientom i wnosi do świata, wykraczającą poza samo podnoszenie. Logo firmy i symbol „C” pozostają, ale ze zaktualizowanym znaczeniem opisującym jej rozszerzoną rolę w globalnym transporcie materiałów.

Dzisiejszy komunikat dotyczy marki Konecranes na całym świecie, a zmiany zostaną wprowadzone na przestrzeni 2024 r.

Nowy film Konecranes, który jest dostępny tutaj, precyzuje nową tożsamość i obietnicę marki.

Źródło: KONECRANES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię