Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense w promocji Fluke na sezon wiosenny

913

Wybrane modele spośród najpopularniejszych produktów firmy Fluke – światowego lidera w branży kompaktowych przyrządów pomiarowych dla profesjonalistów – są od początku lutego dostępne w atrakcyjnych promocyjnych cenach. Tegoroczna wiosenna promocja firmy Fluke potrwa do końca czerwca i jest jednym z elementów uświetniających 70-tą rocznicę obecności przyrządów tej firmy na światowym rynku. W ramach wiosennej promocji przyrządy do testów, konserwacji, a także do wyszukiwania i usuwania awarii systemów elektrycznych i elektronicznych, są oferowane w specjalnych cenach i zestawach, pozwalających zaoszczędzić nawet do 43 proc. w stosunku do cen standardowych.

Głównym „bohaterem” wiosennej akcji promocyjnej są testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense. Jest to nowość w ofercie firmy, wprowadzona do sprzedaży na polskim rynku jesienią.

Osoby używające testerów elektrycznych do wykonywania pomiarów napięcia i natężenia prądu wiedzą, że proces ten jest zwykle czasochłonny i obciążony ryzykiem, ze względu na konieczność dostępu do metalowych styków. Testery elektryczne Fluke T6 z technologią FieldSense oferują szybszą i bezpieczniejszą metodę wykonywania pomiarów parametrów elektrycznych w wielu zastosowaniach, np. w tablicach rozdzielczych i skrzynkach przyłączowych. Przyrządy te wykrywają pole elektryczne w otwartych cęgach, dzięki czemu można łatwiej prowadzić pomiary

Dzięki tym przyrządom pomiar napięć może odbywać się tak samo jak pomiar prądu – bez użycia przewodów pomiarowych. Wystarczy nasunąć otwarte cęgi na przewód i odczytać poziom napięcia. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo podczas pomiarów (do 1000 V i 200 A). Ponadto pomiar odbywa się szybciej, gdyż nie wymaga otwierania obudowy urządzenia ani zdejmowania nakrętek zabezpieczających połączenia przewodów. Z kolei możliwość równoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu zwiększa efektywność wykonywanych działań.

Technologia FieldSense sprawia, że praca z modelem T6 jest bezpieczniejsza, ponieważ pozwala na mierzenie napięcia do 1000 V AC poprzez otwarte cęgi. Dzięki możliwości jednoczesnego pomiaru napięcia i natężenia prądu, oraz wyeliminowaniu konieczności otwierania pokryw i zdejmowania nakrętek przewodów wykonywanie pomiarów jest szybsze i wydajniejsze. Elektrycy obsługujący obiekty komercyjne i obiekty przemysłu lekkiego mogą używać testerów elektrycznych T6 do podstawowych zadań w zakresie wyszukiwania i usuwania awarii, weryfikować wartości napięć i ciągłość obwodów oraz testować pojedyncze obwody, a jednocześnie szybko wykonywać pomiary natężenia i napięcia bez stosowania przewodów pomiarowych. Przyrządy te łatwo mieszczą się w kieszeni, co ułatwia sięgnięcie po nie elektrykom prowadzącym pomiary.

Poza testerami T6 z technologią FieldeSense w promocji wiosennej Fluke dostępne są m.in. także:

– Multimetr cyfrowy Fluke 115, w promocji dostępny z uniwersalnym zestawem akcesoriów TLK-225 SureGrip™ (oszczędność 43 proc.)

– Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1663, z bezpłatnym dwubiegunowym testerem T130 i oprogramowaniem DMS (oszczędność 40 proc.)

– Wielofunkcyjny tester instalacji Fluke 1664 FC, z bezpłatnym dwubiegunowym testerem T150 i oprogramowaniem DMS (oszczędność 35 proc.)

– Wibrometr Fluke 805FC, dostępny razem z czujnikiem wibracji 805ES i rabatem (oszczędność 16 proc.)

Źródło: FLUKE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię